گروه صنعتی، مهندسی اوژن اندیشان فن آور، در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع با استفاده از تجهیزات صنعتی مدرن در زمینه طراحی، ساخت و اجرای سیستم مدولار اتاق های عمل آنتی باکتریال فعالیت می نماید. این گروه با بکارگیری از دانش و فن آوری های پیشرفته در زمینه های ساخت دیوارهای استیل رنگ آمیزی شده با ویژگی های آنتی باکتریال و آنتی فانگال، سیتم تهویه هوای تمیز اتاق عمل (لامینار ایرفلو) و کانال های اگزاست، تولید انواع درب های بیمارستانی استنلس استیل و سربی، انواع کابینت های اتاق عمل، نصب سیستم PACS و HIS، پنل های شیشه ای دکوراتیو، سینک اسکراب و ... در کشور و منطقه فعالیت می نماید. شرکت اوژن اندیشان فن آور پتانسیل تولید سالیانه بیش از 2000 تن دیوارهای ماژولار را دارا می باشد.

گروه صنعتی اوژن اندیشان فن آور با مشارکت مهندسین متخصص، که تجربه ساخت و تجهیز بخش های جراحی بیمارستان ها و فضاهای کلین روم را دارا می باشند، فعالیت می کند. هدف شرکت اوژن اندیشان فن آور، مشارکت مسئولانه در کاهش مرگ و میر ناشی از عفونت های اتاق عمل و در جهت ارتقاء استانداردهای سلامتی و بهداشت کادر درمان و بیماران با استفاده از فناوری های نوین می باشد.

خط مشی شرکت اوژن اندیشان فن آور، رعایت اصول و استانداردهای تعریف شده، طراحی، ساخت و اجرای اتاق های عمل پیشرفته، تعامل صادقانه و مستمر با کارفرمایان، مهندسان مشاورو طرف های ذینفع، متعهد به ارائه برنامه زمانبندی مناسب در اجرا و تحویل پروژه ها، اهمیت به ارائه خدمات پس از فروش محصولات (وارانتی)، بکارگیری منابع انسانی متخصص و کارآزموده، حفظ حقوق پرسنل تولید و اجرا، تحقیق و توسعه فعالیتهای مربوطه می باشد.

 

گروه اوژن اندیشان فن آور